Biznesa aizdevumi

Aizdevumi augošam biznesam

Mēs aizdodam biznesiem, kuriem aizdevums nepieciešams apgrozāmo līdzekļu palielināšanai vai biznesa izaugsmei.

Tiklīdz aizpildīts pieteikums, atbildi saņemsi jau vienas darba dienas laikā!

Ko svarīgi zināt par aizdevumu?

  • Aizdevuma termiņš pieejams no 6 līdz 24 mēnešiem, savukārt aizdevuma summa no 3000 EUR līdz pat 50 000 EUR, kurā jau ir iekļauta aizdevuma noformēšanas maksa.
  • Nekādu papildu maksu Tev jāmaksā nebūs, kā arī nekad netiks prasīts aizdevumu atmaksāt ātrāk.
  • Ja tas atvieglo Tavu ikdienu, vari izvēlēties pirmos 4 mēnešus maksāt tikai procentu maksājumu, bet pamatsummu sākt maksāt pēc tam.

Kas jāzina par aizdevuma līgumu?

  • Tavs aizdevums būs brīvs no jebkāda nodrošinājuma – mēs neprasīsim ieķīlāt ne nekustamo īpašumu, ne jebko citu! Ne tagad un ne vēlāk!
  • Vairāk nekā pusi aizdevumu mēs izsniedzam bez klienta personīgā galvojuma vai tikai ar daļēju galvojumu.
  • Gadījumos, kad bizness spiests beigt savu darbību, galvotājiem netiek piemērota aizdevuma procentu likme.

Biznesa aizdevuma kalkulators

Ikmēneša procentu maksājums

Ikmēneša maksājums

Kopējās aizdevuma izmaksas

12%

Gada procentu likme

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Mūsu aizdevuma nosacījumi ir droši un caurspīdīgi. Aizdevuma līgumā gan gada procentu likme, gan līguma slēgšanas maksa ir skaidri un nepārprotami norādīta un nemainīsies līdz līguma parakstīšanas brīdim, kā arī aizdevuma lietošanas laikā.

Atlikta līguma slēgšanas maksa

Mēs saprotam, ka biznesā katrs eiro ir no svara, tāpēc mēs aizdevuma slēgšanas maksu neatvelkam no aizdevuma summas, kā to dara citi, bet dodam 3 mēnešus laika, lai to samaksātu, kad ērtāk Tev.

Neatstājam klientus novārtā

Ja Tavs bizness nonāks grūtībās, mēs meklēsim risinājums, kā Tev palīdzēt. Piemēram, ja vēlēsies atlikt maksājumus, mēs nepaaugstināsim procentu likmi un neprasīsim papildus nodrošinājumu.

Dodam vairāk laika

Mēs zinām, ka biznesā ienākumi ne vienmēr ienāk pēc grafika, tāpēc maksājumu kavējumiem, kas nepārsniedz 10 dienas, mēs nepiemērojam nekādas soda maksas.

0 % risks neizdošanās gadījumā

Mēs nepelnām no klientu biznesa neveiksmēm. Ja kaut kas atgadīsies un Tavs bizness neizdosies, mēs dzēsīsim aizdevuma procentus – jāatmaksā būs tikai pamatsumma.

Vairāk, nekā vienkārši aizdevējs

Mēs vienmēr Tev palīdzēsim, piemēram, izvērtējot Tava biznesa situāciju un dodot padomu, vai šis ir īstais brīdis, lai aizņemtos. Un, ja ir, tad, cik lielu summu. Mēs arī aktīvi sekojam notiekošajam valstī un pasaulē, lai informētu Tevi par dažādām atbalsta iespējām.

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lielākā daļa, kura atbilst šiem trīs nosacījumiem, aizdevumus saņem neatkarīgi no vecuma vai ienākumu līmeņa. Nosacījumi:

  1. Tavs bizness šobrīd strādā, pārdodot vai sniedzot pakalpojumus – preču tirdzniecība, lauksaimniecība, auto serviss, ēdināšanas pakalpojumi, jebkas! Dažos gadījumos, protams, mums vajadzēs pierādījumu, ka pastāv ieņēmumi.
  2. Tavam biznesam ir laba kredītvēsture un ilgtspējīga finansiālā situācija.
  3. Arī Tava personīgā kredītvēsture ir laba – tā mēs zināsim, kas esi atbildīgs un uzticams uzņēmējs!

Vai Tev ir vēl kādi jautājumi?

Meklē atbildi mūsu FAQ sadaļā vai vienkārši piezvani mums +371 23770700.

Šis finansējums tiek nodrošināts ar garantiju, ko finansē Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālo inovāciju programma (EaSI)

Mikro aizdevumi līdz EUR 50 000 šobrīd ir pieejami ar Eiropas Savienības finansētu garantiju Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI) ietvaros caur Eiropas Investīciju Fondu (EIF). * EIF garantijas mērķis ir atvieglot un palielināt finansējuma pieejamību, kā arī sniegt atbalstu mikro uzņēmumiem biznesa attīstības posmā. Aizdevumi uzņēmumiem tiek piedāvāti uz termiņu līdz 24 mēnešiem ar samazinātu procentu likmi**, bez papildus nodrošinājuma prasībām un bez īpašnieka personīgo galvojumu. Šis piedāvājums tiek finansēts ar Eiropas Savienības garantiju Nodarbinātības un sociālās inovācijas (EaSI) programmas ietvaros.
* Šim finansējumam ir piešķirta garantija, ko Eiropas Savienība finansē Nodarbinātības un sociālās inovācijas (EaSI) programmas ietvaros ar Eiropas Investīciju Fonda (EIF) atbalstu. EaSI Garantijas Instruments ir īpaši pielāgots mikrofinansēm un sociālajai uzņēmējdarbībai. Viens no šīs iniciatīvas galvenajiem mērķiem ir palielināt finanšu pieejamību un piekļuvi mazāk nodrošinātām grupām, kas vēlas dibināt savus uzņēmumus, mikro uzņēmumus un sociālos uzņēmumus, gan startapu, gan jau attīstītākās fāzēs.

** Atbalstītajam finansējumam ir piešķirts Eiropas Savienības Garantiju fonda atbalsts saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1296/2013, ar ko izveido Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmu ("EaSI"). Atbalstītais finansējums izmanto Eiropas Savienības atbalstu saskaņā ar Garantijas mehānismu, kurš izveidots saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1296/2013, ar ko izveido Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmu (“EaSI”), un atbalstu no Eiropas Stratēģisko investīciju fonda (“ESIF”), kas izveidots saskaņā ar Investīciju plānu Eiropai. ESIF nolūks ir palīdzēt atbalstīt produktīvu Eiropas Savienībā izdarītu investīciju finansēšanu un īstenošanu un nodrošināt lielāku piekļuvi finansējumam.