Par mums

Ja tu tici savam biznesam, tam ticam arī mēs!

Aizdevums bez zvaigznītēm*

Mēs labi zinām, ka Tev kā uzņēmējam saņemt finansējumu var sagādāt ne mazums galvassāpju – nesaprotami nosacījumi, gari un birokrātiski līgumi, sarežģīti termini un aiz zvaigznītēm* apslēptas rindiņas diemžēl ir mūsdienu standarts.

Mēs savukārt jau labu laiku izaicinām šo standartu, piedāvājot saviem klientiem pilnīgu caurspīdīgumu!

  • Mēs neslēpjam apkalpošanas maksas. Mēs uzreiz pasakām, cik kas maksās. Mēs neradām no zila gaisa jaunas izmaksas un nedubultojam procentu likmes.
  • Mēs izskaužam birokrātiskas formalitātes. Tava maksātspēja ir svarīga, taču, lai to pierādītu, mēs neprasīsim dokumentu kaudzes. Tikai pašu nepieciešamāko. Turklāt attālināti!
  • Mēs samazinām laiku no pieteikuma aizpildīšanas līdz naudas saņemšanai. Mēs sniegsim atbildi jau 1 darba dienas laikā un, ja tā būs pozitīva, aizdevumu izmaksāsim tajā pašā dienā pēc līguma parakstīšanas.
  • Partneris, ne tikai aizdevējs. Lai arī finanšu jautājumi var šķist sarežģīts lauciņš, mēs cenšamies būt partneris, kam var uzticēties. Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti saprastu visus nosacījumus, turklāt, ja biznesā rodas problēmas, mēs palīdzam, nevis uzgriežam muguru. Un, ja nu bizness tomēr neizdodas, mēs esam vienīgie industrijā, kas aizdevumam nodzēš procentos atmaksājamo summu!

Finansēšanas biznesā kopš 2016 gada

Vairāk nekā 2000 klienti, kam palīdzēts

Kopā vairāk nekā 57 miljoni eiro, kas izsniegti

Oficiālais Eiropas Investīciju fonda partneris

Kontaktinformācija

AKF UAB Noviti filiāle Latvijā
Gustava Zemgala gatve 78, Biroju ēka “Teodors”, Jaunā Teika
Reģistrācijas Nr. 55403056371
Darba laiks: 08:00-17:00 (I-V)
Tālr.+371 23770700

Sazinies ar mums!

Tavs vārds*
Tava e-pasta adrese*
Tālruņa numurs*
Tavs komentārs vai jautājums*