Biežāk uzdotie jautājumi

Atrodi atbildes uz saviem jautājumiem. Ja nepieciešams vairāk informācijas, sazinies ar mums!

Mūsu cenas ir vienkāršas un pārskatāmas. Klientam tiek ieturēta tikai maksa par līguma noformēšanu, kas sastāda 50 EUR + 3% no aizdevuma summas.

Konkrētu summu, cik maksās tavs aizdevums, varēsim pateikt tikai pēc tam, kad būs izvērtēts tavs uzņēmuma aizdevuma pieteikums (aizdevuma izmaksas ir atkarīgas no uzņēmuma vecuma, biznesa riska un aizdevuma termiņa). Pieteikuma iesniegšana ir bez maksas. Arī aizdevuma summas pirmstermiņa atmaksa ir bez maksas.

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vēlamies nodibināt ar viņiem ilgtermiņa sadarbību, tāpēc, atkārtoti piesakoties aizdevumam biznesa attīstībai, saviem esošajiem klientiem mēs piedāvājam labākus finansēšanas nosacījumus un atlaides.

Tas ir atkarīgs no izvēlētā aizdevuma veida. Ja izvēlies aizdevumu atmaksāt vienādās daļās katru mēnesi, tad biznesa aizdevumu var ņemt uz laiku no 6 līdz 36 mēnešiem. Ja ir svarīgi, lai pirmajos mēnešos būtu minimālas iemaksas, tad piedāvājam aizdevumu ar atlikto atmaksu, kad pirmajos 4 mēnešos ir jāmaksā tikai par pakalpojumu, bet aizdevumu sāk atmaksāt, sākot ar 5 mēnesi.

Ja nepieciešams, vienmēr vari pieteikties uz aizdevuma pagarinājumu.

Jā, aizdevumu var atmaksāt pirms aizdevuma līgumā noteiktā termiņa beigām, un tas neko papildus nemaksās.

Mūsu mērķis ir palīdzēt mazajiem un jaunajiem uzņēmumiem viegli un efektīvi saņemt finansējumu. Tāpēc mēs biznesa aizdevumus līdz 50 000 Eur izsniedzam bez nekustamā īpašuma vai cita nodrošinājuma (summām virs 50k eur tiek prasīts nekustamā īpašuma nodrošinājums). Tas nozīmē, ka, ņemot mūsu aizdevumu, tu vari ietaupīt īpašuma novērtēšanas, notāra, hipotēkas un citus izdevumus, kā arī savu laiku. Viss, ko mēs prasām, ir – garantēt biznesa aizdevumu. Par aizdevuma atmaksas galvotāju var būt uzņēmuma īpašnieks vai, ja tie ir vairāki, dalībnieks, kam pieder ne mazāk kā viena trešdaļa uzņēmuma.

Mēs nodrošinām, lai biznesa neveiksmes gadījumā aizdevuma atmaksa galvotājam būtu pēc iespējas vienkārša: aizdevuma termiņu var pagarināt uz laiku līdz 2–3 gadiem, un netiek iekasēti nekādi procenti vai nodevas.

Ja tavu biznesu piemeklē neveiksme, mēs esam vienīgie tirgū, kas necenšamies nopelnīt no galvotājiem, – gluži pretēji, mēs uzņemamies zaudējumus un sedzam ar šāda aizdevuma atmaksu saistītos izdevumus.

  1. Aizdevums ar nodrošinājumu nozīmē, ka tu patērēsi laiku nepieciešamo dokumentu sagatavošanai un tev radīsies papildu izdevumi par īpašuma novērtēšanu, notāru un hipotēkas maksu. Īpašuma novērtēšana vien parasti ilgst 2–4 dienas. Ja biznesa aizdevums ir nepieciešams ātri un tu vēlies izvairīties no papildu izdevumiem, aizdevums ar galvojumu ir labākā izvēle.
  2. Ja rodas pagaidu grūtības un tiek kavēts maksājums, ieķīlātais īpašums ļoti ātri pāriet kreditoram. Galvojuma gadījumā tu joprojām paliec sava īpašuma saimnieks (ja vien tā nav situācijas ļaunprātīga izmantošana un problēmas tiek godprātīgi risinātas).

Mēs nodrošinām, lai biznesa neveiksmes gadījumā aizdevuma atmaksa galvotājam būtu pēc iespējas vienkārša: aizdevuma termiņu var pagarināt uz laiku līdz 2–3 gadiem, un netiek iekasēti nekādi procenti vai nodevas.

Ja tavu biznesu piemeklē neveiksme, mēs vienīgie tirgū necenšamies gūt peļņu no galvotājiem – gluži pretēji, mēs uzņemamies zaudējumus un sedzam ar šāda aizdevuma atmaksu saistītos izdevumus.

Vispirms jāaizpilda pieteikums. Tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes. Turklāt pieteikuma iesniegšana tev neko nemaksās. Mēs lūgsim atsūtīt uzņēmuma bankas konta izrakstu, jaunāko bilanci un peļņas (zaudējumu) pārskatu. Parasti ar šiem dokumentiem un mums pieejamo ārējo informāciju par uzņēmumu ir pietiekami, lai mēs varētu pieņemt lēmumu par biznesa aizdevuma piešķiršanu.

Lēmumu par aizdevumu mēs pieņemam 8 darba stundu laikā. Nauda tevis norādītajā uzņēmuma bankas kontā tiks ieskaitīta 2 stundu laikā pēc abu pušu aizdevuma līguma parakstīšanas. Aizpildīt pieteikumu un parakstīt aizdevuma līgumu tu vari jebkur – tev ir nepieciešama tikai piekļuve internetam un eparaksts. Līgumu var parakstīt arī ar Smart-ID lietotni.

Aizdevuma līgumi tiek parakstīti ar eParakstu. Tas nozīmē, ka tev nekur nav jāiet, lai saņemtu biznesa aizdevumu, – elektroniski aizpildi pieteikumu, un aizdevuma līgumu vari parakstīt tūlīt pēc tam, kad saņem mūsu biznesa aizdevuma piedāvājumu.

Jā, ja jūsu uzņēmums darbojas vismaz 3 mēnešus un tā apgrozījums ir vismaz 5000 eur mēnesī. Mūsu mērķis ir palīdzēt jauniem uzņēmumiem ātrāk augt, nodrošinot elastīgus, ātrus un ērtus biznesa finansēšanas risinājumus.

Mēs esam ieinteresēti tava biznesa panākumos, tāpēc, ja kaut kāda iemesla dēļ tu kavē maksājumu līdz 10 dienām un mūs par to informē, mēs nepiemērojam līgumsodu.

Uzņēmējdarbības neveiksmes gadījumā, ja uzņēmums iegūst likvidācijas statusu, aizdevumu atmaksā galvotājs. Ja vēlas maksāt mazākus maksājumus, aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt līdz 3 gadiem (skaitot no aizdevuma līguma sākotnējā datuma) un piemērot 0% procentu likmi. Galvotājs, tāpat kā uzņēmums, vienmēr var bez maksas atmaksāt aizdevumu pirms termiņa. Tam netiek piemērotas nekādas papildu maksas.

Katra biznesa situācija ir individuāla, taču mēs iesakām rūpīgi pārdomāt, pirms izlem, vai ņemt aizdevumu. Novērtē, kādas priekšrocības dos aizdevums. Ja tas ir nepieciešams, lai atmaksātu citus aizdevumus, un nav skaidrs, vai tas tev palīdzēs nopelnīt vairāk naudas, diez vai ir vērts ņemt aizdevumu. Šajā gadījumā aizdevums, visticamāk, ne tikai nepalīdzēs, bet gan palielinās tavas saistības un kļūs par finansiālu slogu. Aizņēmumu ir vērts ņemt tad, ja nepieciešama nauda biznesa attīstībai vai apgrozāmajiem līdzekļiem – lai nopelnītu vairāk, segtu citus izdevumus un gūtu lielāku peļņu.

Mūsu partneri