Biznesa aizdevumi

Aizdevumi augošam biznesam

Kāpēc ņemt biznesa aizdevumu Noviti Finance?

  • Aizdevuma termiņš pieejams no 6 līdz 36 mēnešiem, savukārt aizdevuma summa no 5 000 EUR līdz pat 200 000 EUR, kurā jau ir iekļauta aizdevuma noformēšanas maksa.
  • Fiksēti procenti par visu aizdevuma periodu. Caurspīdīgi nosacījumi bez slēptām izmaksām.
  • Neparedzētu situāciju gadījumā ikmēneša maksājumu iespējams atlikt līdz 2 reizēm bez maksas (šajā periodā būs jāmaksā tikai procenti).

Kas jāzina par aizdevuma līgumu?

  • Tavs aizdevums būs brīvs no jebkāda nodrošinājuma – mēs neprasīsim ieķīlāt ne nekustamo īpašumu, ne jebko citu! Ne tagad un ne vēlāk!
  • Aizdevumus izsniedzam ar 50%, vai 100% galvojumu, atkarībā no uzņēmuma darbības ilguma un, īpašnieka kredītvēstures.
  • Gadījumos, kad bizness spiests beigt savu darbību, galvotājiem netiek piemērota aizdevuma procentu likme.

Biznesa aizdevuma kalkulators

35 000 €

24 mėn.

0 €

Ikmēneša procentu maksājums

0 €

Ikmēneša maksājums

0 €

Kopējās aizdevuma izmaksas

0 %

Fiksēta gada procentu likme

Fiksēta procentu likme visu aizdevuma termiņa laiku
0% procentu likme biznesa likvidācijas gadījumā
Nekādu papildus ikmēneša administrācijas maksu
Bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Mūsu aizdevuma nosacījumi ir droši un caurspīdīgi. Aizdevuma līgumā gan gada procentu likme, gan līguma slēgšanas maksa ir skaidri un nepārprotami norādīta un nemainīsies līdz līguma parakstīšanas brīdim, kā arī aizdevuma lietošanas laikā.

Atlikta līguma slēgšanas maksa

Atlikta līguma slēgšanas maksa

Mēs saprotam, ka biznesā katrs eiro ir no svara, tāpēc mēs aizdevuma slēgšanas maksu neatvelkam no aizdevuma summas, kā to dara citi, bet dodam 3 mēnešus laika, lai to samaksātu, kad ērtāk Tev.

Neatstājam klientus novārtā

Neatstājam klientus novārtā

Ja Tavs bizness nonāks grūtībās, mēs meklēsim risinājums, kā Tev palīdzēt. Piemēram, ja vēlēsies atlikt maksājumus, mēs nepaaugstināsim procentu likmi un neprasīsim papildus nodrošinājumu.

Dodam vairāk laika

Dodam vairāk laika

Mēs zinām, ka biznesā ienākumi ne vienmēr ienāk pēc grafika, tāpēc maksājumu kavējumiem, kas nepārsniedz 10 dienas, mēs nepiemērojam nekādas soda maksas.

0 % risks neizdošanās gadījumā

0 % risks neizdošanās gadījumā

Mēs nepelnām no klientu biznesa neveiksmēm. Ja kaut kas atgadīsies un Tavs bizness neizdosies, mēs dzēsīsim aizdevuma procentus - jāatmaksā būs tikai pamatsumma.

Vairāk, nekā vienkārši aizdevējs

Vairāk, nekā vienkārši aizdevējs

Mēs vienmēr Tev palīdzēsim, piemēram, izvērtējot Tava biznesa situāciju un dodot padomu, vai šis ir īstais brīdis, lai aizņemtos. Un, ja ir, tad, cik lielu summu. Mēs arī aktīvi sekojam notiekošajam valstī un pasaulē, lai informētu Tevi par dažādām atbalsta iespējām.

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lielākā daļa, kura atbilst šiem trīs nosacījumiem, aizdevumus saņem neatkarīgi no vecuma vai ienākumu līmeņa. Nosacījumi:

  • Tavs bizness šobrīd strādā, pārdodot vai sniedzot pakalpojumus - preču tirdzniecība, lauksaimniecība, auto serviss, ēdināšanas pakalpojumi, jebkas! Dažos gadījumos, protams, mums vajadzēs pierādījumu, ka pastāv ieņēmumi.
  • Tavam biznesam ir laba kredītvēsture un ilgtspējīga finansiālā situācija.
  • Arī Tava personīgā kredītvēsture ir laba - tā mēs zināsim, kas esi atbildīgs un uzticams uzņēmējs!
EIF logo

Veiksmīgi attīstiet savu biznesu, izmantojot EIF garantēto aizdevumu!

Šim finansējumam ir piešķirta garantija, ko Eiropas Savienība finansē Nodarbinātības un sociālās inovācijas (EaSI) programmas ietvaros ar Eiropas Investīciju Fonda (EIF) atbalstu. EaSI Garantijas Instruments ir īpaši pielāgots mikrofinansēm un sociālajai uzņēmējdarbībai. Viens no šīs iniciatīvas galvenajiem mērķiem ir palielināt finanšu pieejamību un piekļuvi mazāk nodrošinātām grupām, kas vēlas dibināt savus uzņēmumus, mikro uzņēmumus un sociālos uzņēmumus, gan startapu, gan jau attīstītākās fāzēs.

Vairāk par EIF programmu uzziniet šeit.

Mūsu partneri