Ziņas un ieteikumi

Ieskats, jaunumi un būtiska informācija mazajiem uzņēmumiem

Klienti "Noviti Finance" piešķir visaugstāko novērtējumu

2021-12-14

Pozitīva klientu pieredze un apmierinātība ar pakalpojumiem ir viens no “Noviti Finance” galvenajiem mērķiem jau kopš uzņēmuma dibināšanas.

Mēs cenšamies ieklausīties katrā klientā – izanalizēt situāciju un vajadzības, lai spētu piedāvāt vispiemērotākos finanšu risinājumus. Mēs nepārtraukti uzlabojam savus pakalpojumus, lai tie atbilstu mūsu uzņēmējdarbības vajadzībām. Mēs piedāvājam elastīgus līguma nosacījumus un meklējam inovatīvus risinājumus, lai uzlabotu klientu apkalpošanu.

Lai objektīvi varētu novērtēt mūsu klientu pieredzi, kopš šī gada aprīļa mēs noteicām uzņēmuma rekomendēšanas indeksu (NPS), kas norāda klientu apmierinātību, kā arī to klientu īpatsvaru, kuri iesaka uzņēmuma pakalpojumus citiem.

Mēs esam priecīgi un ļoti lepojamies, ka “Noviti Finance” klienti mums piešķir īpaši augstu vērtējumu - 9,8 balles no 10, vienlaikus rekomendējot mūsu pakalpojumus saviem kolēģiem, draugiem un paziņām.

Augsto novērtējumu mums palīdz sasniegt spēja ātri pieņemt lēmumus, skaidras informācijas nodrošināšana, atsaucīga komunikācija un izdevīgi aizdevuma nosacījumi.

Mūsu klientu atsauksmes varat atrast šeit.

Mēs vēlamies pateikties ikvienam par sniegto iedvesmu pilnveidoties un rast jaunus veidus, kā nodrošināt godīgu un pārredzamu uzņēmumu finansēšanu!

Mūsu partneri