Ziņas un ieteikumi

Ieskats, jaunumi un būtiska informācija mazajiem uzņēmumiem

Pozitīvas izmaiņas "Noviti Finance" – Michal Radziwill pievienojas valdei

2021-07-29

Alternatīvo finanšu sektora uzņēmums "Noviti Finance" turpina stiprināt pozīcijas vietējā un starptautiskajā tirgū. Briseles investīciju fonda "Helenos" pārstāvis Michal Radziwill, kurš nesen "Noviti Finance" piesaistījis investīcijas 700,000 EUR apmērā, pievienojas valdei. Šis notikums nenoliedzami palīdzēs uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa izaugsmei.

"Noviti Finance" vadītājs Linas Armalys: "Michal ir ilggadēja pieredze ne tikai investīcijās un biznesa attīstībā, bet arī mazo uzņēmumu finansēšanā. Viņa pievienošanās mūsu valdei ir pavērusi iespējas iegūt vēl vairāk zināšanu, kas palīdzēs mums augt vēl ātrāk un efektīvāk. Esmu pārliecināts, ka Michal zināšanas mums ļaus piedāvāt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem aizdevumus ar vēl labākiem nosacījumiem."

Jaunais valdes loceklis ir absolvējis ekonomikas un finanšu studijas d'Etudes Politiques universitātē Parīzē un ieguvis milzu pieredzi dažādos finanšu un auditu uzņēmumos, ieskaitot tādus starptautiskus uzņēmumus kā "Deloitte & Touche" un "Mazars". Deviņpadsmit gadus Michal ir bijis izpilddirektors "TISE SA" – Francijas bankas "Credit Cooperatif" pilnībā piederošam meitasuzņēmumam. "Credit Cooperatif" ir viens no vadošajiem aizdevēju starpniekiem Polijā, kas, strādājot ar dažādām ES programmām, cenšas atbalstīt mazos uzņēmējus un palīdzēt valstu ekonomikai.

Michal Radziwill komentē: "Kamēr esmu strādājis dažādās starptautiskās finanšu institūcijās, vienmēr esmu fokusējies uz mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem. Atbalsts šiem uzņēmumiem, manuprāt, ir it īpaši svarīgs, jo no viņu labklājības ir atkarīga visas sabiedrības labklājība. Tādēļ esmu ļoti ieinteresēts dot savu ieguldījumu vienā no visātrāk augošajiem alternatīvo finanšu sektora uzņēmumiem Lietuvā, ar kuru mēs jau esam izplānojuši taktiku ātrākai izaugsmei."

Michal Radziwill pievienojās "Noviti Finance" valdei pēc darba Beļģijas privāto investīciju fondā "Helenos", ko pārvalda investīciju uzņēmums "Inpulse", kurā viens no menedžeriem ir Michal.

Mūsu partneri