Biznesa aizdevuma kalkulators

Ikmēneša procentu maksājums

Ikmēneša maksājums

Kopējās aizdevuma izmaksas

12%

Gada procentu likme

SAŅEM AIZDEVUMU BEZ ZVAIGZNĪTĒM*

Mēs piedāvājam aizdevumu ar vienkāršiem un saprotamiem nosacījumiem.

Nosacījumi bez slēptām komisijas maksām

Mēs pēkšņi nepalielinām procentu likmi un mākslīgi neradām papildus komisijas maksas. Pirms līguma parakstīšanas mēs pārliecināsimies, ka Tu saproti visus nosacījumus.

Aizdevums bez liekām formalitātēm

Lai saņemtu aizdevumu, Tev nevajag jurista vai grāmatveža zināšanas – mēs neaizraujamiem ar papīru kaudzēm un nebeidzamu dokumentu pieprasīšanu.

Mēs esam partneris, ne tikai aizdevējs

Pretēji citiem aizdevējiem, mēs dosim padomu, vai aizdevums šobrīd ir pareizais risinājums Tavam biznesam un, ja ir, tad, cik liels. Turklāt, ja Tava uzņēmuma situācija pasliktināsies, mēs atradīsim risinājumu, piemēram, palielinot termiņu un samazinot maksājumus.

Atsauksmes

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Kā notiek aizdevuma saņemšana?

Tavam biznesam, lai kāds tas būtu, jāatbilst trīs kritērijiem.

  1. Tavs bizness šobrīd strādā, pārdodot vai sniedzot pakalpojumus – preču tirdzniecība, lauksaimniecība, auto serviss, ēdināšanas pakalpojumi, jebkas! Dažos gadījumos, protams, mums vajadzēs pierādījumu, ka pastāv ieņēmumi.
  2. Tavam biznesam ir laba kredītvēsture un ilgtspējīga finansiālā situācija.
  3. Arī Tava personīgā kredītvēsture ir laba – tā mēs zināsim, kas esi atbildīgs un uzticams uzņēmējs!

Aizpildi pieteikumu! Ja tas šķiet sarežģīts, apsolām, ka palīdzēsim visu aizpildīt korekti! Tas aizņems tikai pāris minūtes, un Tev tiks atvērts lietotāja konts mūsu mājas lapā.

  1. Pēc tam kāds no mūsu konsultantiem sazināsies ar Tevi, lai izteiktu piedāvājumu, balstoties uz Tava biznesa labākajām interesēm. Ja vēlies, mēs arī konsultēsim par atbilstošāko aizdevuma summu, balstoties uz Tava biznesa situāciju. Lēmuma pieņemšanā lomu spēlēs gan šī situācija, gan Tavi nākotnes biznesa mērķi.
  2. Kad aizdevums tiks apstiprināts, saņemsi aizdevuma līgumu, kuru ērti varēsi parakstīt sev ērtā laikā un vietā, izmantojot e-parakstu. Kā arī līgumā neatradīsi nevienu zvaigznīti*, zem kuras slēpjas papildus izmaksas vai jaunas procentu likmes.
  3. Kad līgums parakstīts, visu aizdevuma summu saņemsi norādītājā kontā jau 2 stundu laikā!

Ziņas un ieteikumi

Kā attīstīt biznesu un iegūt tam finansējumu